Dolgu Uygulamaları

Yolda rastladığınız eski bir dostunuzun ne kadar genç göründüğümüzü söylemesi hangimizin hoşuna gitmez. Bu tabii ki moral verici olduğu kadar bizi mutlu da eder. Zaman bu dünyada sağlık ile birlikte sahip olduğumuz en değerli şey. Hepimizin tek dileği sağlıklı yaşlanmak.

Genetik mirasımıza bağlı olarak bazılarımız uzun yıllar herhangi bir işleme ihtiyaç duymadan yıllara direnirken bir kısmımızın cildinde sarklamal ve kırışıklıklar oluşmakta. Hızla geçen yılların bedenimizde bıraktığı bu normal izleri azaltmak ise günümüz tıbbında çoğu kereler mümkün.

Erken yaşlanmayı önlemek ve zamanı geri almak için cilt gençleştirme tedavileri uygulanmaktadır.

Sağlık bakanlığımızca yetkilendirilen kuruluşlarda şu uygulamalar yapılmaktadır.

Bu konuda en çok merak edilen sorulardan biride dolgunun botokstan farkıdır. Botolinum toksini hareketli kırışıklıkların azaltılmasında kullanılırken dermal dolgular harekete bağlı olmayan sabit kırışıklıklar ve yüz şekillendirme amacı ile kullanılır.

yuz-bolgesine-dolgu-uygulamasi

dolgu-uygulamasi

 

Bilimsel ilkelere bağlı ve etik kurallar çerçevesinde şu dolgu uygulamaları yapılmaktadır.

Dolgu Uygulamaları:

  • Alın Bölgesi Dolgu Uygulamaları
  • Boyun Bölgesi Dolgu Uygulamaları
  • Yanak ve Elmacık Bölgesi Dolgu Uygulamaları
  • Göz Altı Işık Dolgusu
  • Jawline Çene Hattı Dolgusu
  • Burun Dolgusu
  • Çene Dolgusu
  • Dudak Dolgusu

Dolgu uygulamaları hakkında fiyat sormak ve detaylı bilgiye ulaşmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

mirapeel-cilt-bakimi
Mirapeel Cilt Bakımı

Cihazlarla yapılan yeni nesil cilt bakımları cildi özel aparatları ile irrite etmeden…

Devamını Oku
sac-mezoterapisi
Saç Mezoterapisi

Öncelikle unutmamamız gerekiyor ki saçlarımızın hergün 50-80 tel dökülmesi son derece…

Devamını Oku
botoks-uygulamalari
Botoks Uygulamaları

Botulinum toksin aslında hepimizin botoks adı ile bildiğimiz Clostridium Botulinum is…

Devamını Oku

Yasal Uyarı

Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkında diğer kaynaklardan ibarettir. Web sitemiz 29 Temmuz 2023 Cumartesi günü Resmî Gazete Sayı : 32263 numarası ile yayınlanan Sağlık Hizmetlerinde Tanıtım ve Bilgilendirme Faaliyetleri Hakkında Yönetmeliğe uygun olarak ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.