Fue Saç Ekimi Tedavisi İzmir

Günümüzde saç ekimi yaptırmak isteyen çok fazla kişi var. FUE saç ekimi tedavisi İzmir bölgesinde de, diğer bölgelerde de oldukça sık kullanılıyor. Günümüzün teknolojisine en uygun seçeneklerden biri olduğunu da unutmamak gerekiyor. Çünkü eşdeğeri olan FUT tedavisinde yara izleri belli oluyor. Oysaki FUE tedavisini başarılı bir cerraha yaptırdığınız zaman hiçbir izin kalmayacağını görebiliyorsunuz.

FUE Saç Ekimi Nedir?

FUE saç ekimi nedir diye soran hastalara ideal saç ekim yöntemlerinden biri olduğunu söylemek gerekiyor. FUE sayesinde saç çıkmayan kökleri kendi saçlarınız ile dolduruyoruz. Ancak, bu işlemin yapılabilmesi için hastanın saç derisinin kök üretebiliyor olması gerekiyor.

Saç dökülmesi her alanı kaplamamış olmalıdır. Herhangi bir alanda sağlam ve gür bir saç bölgesi bulunmalıdır. Çünkü buradan saç alınması gerekiyor. Eğer ki saç dökülmesi tüm kafa bölgesini sarıyorsa FUE saç ekimi tedavisi İzmir yapmak mümkün değildir.

FUE Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Ekimi yapacak hekimin alanının uzmanı olması çok önemlidir. Çünkü FUE tekniği çok dikkat gerektiren ve geri dönüşü olmayan bir tekniktir. O nedenle dikkat gerektirmektedir.

  • Alınan her bir saç kökünün uzunluğu, yönü çok önemlidir.
  • Aynı zamanda saç kökleri ekilene kadar herhangi bir zarar görmemelidir.
  • Alınan saç kökünün greftlerinden ayrıştırılması gerekiyor.
  • Daha sonra kellik bölgesindeki köklerin kanalları açılmalıdır.
  • Açılan kanallara alınan saç kökleri birer birer ekilmelidir.
  • Saç bölgesinde alın çizginin, yoğunluğun, çıkış yönünün iyi tespit edilmesi önemlidir.

FUE Saç Ekimi Ne Kadar?

İşlem aslında cerrahi bir operasyondur. Dolayısıyla fiyatlarının değişmesi operasyonun büyüklüğü ile alakalıdır. Saç ekimi aşamasında saçsız yani kellik olan bölümün büyüklüğü direkt olarak fiyata etki eder. Bunun yanında ensedeki saçların yoğunluğu, cerrahın doğru saçı bulması açısından önemlidir.

Operasyon için ne kadar uğraşılırsa fiyat da doğru orantılı bir şekilde artış gösterecektir. O nedenle operasyona çok dikkat etmek gerekiyor. FUE saç ekimi tedavisi İzmir’de en çok kullanılan yöntemlerden biridir. FUT tedavisine göre izlerin daha az olması önemli bir avantajdır.

Mezoterapi Saç Tedavisi Merak Edilenler İçin Ziyaret Edebilirsiniz: http://medisistem.com.tr/mezoterapi-sac-tedavisi-izmir

Fue Saç Ekimi Merkezi İzmir

FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN!
INSTAGRAM'DAN TAKİP EDİN!