Göz Altı Işık Dolgusu

Göz altı morlukları günlük yaşamda birçok kişide görülmekte olup kişinin olduğundan daha büyük yaşta ve yaşlı görünmesine neden olabilir. Bunu önlemek amacıyla yapılan ışık dolgusu ile yanaklar ile göz altı arasında bulunan renk farkı önlenebilmektedir.

Göz Altı Işık Dolgusu yapıldıktan sonra gerekirse göz altı dolgusu ile göz etrafındaki çukurlar yükseltilir ve ışığı daha iyi yansıtması sağlanır.

isik-dolgusu

goz-alti-morluklari

Göz altı Işık Dolgu uygulamaları hakkında fiyat sormak ve detaylı bilgiye ulaşmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

mirapeel-cilt-bakimi
Mirapeel Cilt Bakımı

Cihazlarla yapılan yeni nesil cilt bakımları cildi özel aparatları ile irrite etmeden…

Devamını Oku
paris-isiltisi-pink-glow
Paris Işıltısı Pink Glow

Yaşlanma izlerini azaltmak ve yüze canlılık kazandırmak için uygulanan bir enjeksiyon…

Devamını Oku
botoks-uygulamalari
Botoks Uygulamaları izmir

Botoks Uygulamaları izmir Botulinum toksin aslında hepimizin botoks adı ile bildiğ…

Devamını Oku

Yasal Uyarı

Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkında diğer kaynaklardan ibarettir. Web sitemiz 29 Temmuz 2023 Cumartesi günü Resmî Gazete Sayı : 32263 numarası ile yayınlanan Sağlık Hizmetlerinde Tanıtım ve Bilgilendirme Faaliyetleri Hakkında Yönetmeliğe uygun olarak ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.