H 100 Gençlik Aşısı Gençlik Serumu Vitamin Enjeksiyonu

H-100 Gençlik aşısı olarak bilinen uygulamada temel prensip cildin nem kapasitesini arttırmak ve ilerlemiş yaşın getirdiği hasarların onarımı için cildin sentezleyemediği vitaminleri direkt olarak cilt altına ulaşmasını sağlamaktadır.Bu sayede canlılığını yitiren cildi tekrar taze ve parlak bir görünüme kavuşturmaktadır.

vitamin-enjeksiyonu

h-100-genclik-asisi

H100 Gençlik Aşısı uygulamaları hakkında fiyat sormak ve detaylı bilgiye ulaşmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

cilt-genclestirme
Gençleştirme

Erken yaşlanmayı önlemek ve zamanı geri almak için cilt gençleştirme tedavileri uygul…

Devamını Oku
paris-isiltisi-pink-glow
Paris Işıltısı Pink Glow

Yaşlanma izlerini azaltmak ve yüze canlılık kazandırmak için uygulanan bir enjeksiyon…

Devamını Oku
kolojen-asisi-yeni-nesil-dermapen-ile-cilt-genclestirme
Kolajen Aşısı (Yeni Nesil) Dermapen İle Cilt Gençleştirme

Kolajen Aşısı; derideki elastikiyet ve parlaklığın yeniden sağlanması ve kırışıklıkla…

Devamını Oku

Yasal Uyarı

Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkında diğer kaynaklardan ibarettir. Web sitemiz 29 Temmuz 2023 Cumartesi günü Resmî Gazete Sayı : 32263 numarası ile yayınlanan Sağlık Hizmetlerinde Tanıtım ve Bilgilendirme Faaliyetleri Hakkında Yönetmeliğe uygun olarak ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.