İzmir Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekimi sayesinde insanlar artık saç dökülme problemi yaşamıyor. Gün içerisinde insanların 100 tele kadar saçının dökülmesi normal karşılanan bir durumdur. Ancak, bu dökülme artarsa ve deride boşluklar kalmaya başlarsa o zaman problem var demektir. İzmir saç ekimi fiyatları bütçenizi çok fazla zorlamıyor. Tabi ki fiyatları etkileyen etkenler bulunuyor.

Uygulanan tedavinin ne olduğu çok önemlidir. Tedavide cerrahi bir işlem yapılıp yapılmaması da bütçeyi etkiler. Aynı zamanda hekimin uzmanlık derecesi, derinin ne kadar alana sahip olduğu bütçeyi etkileyen konular arasındadır. O nedenle bütçe için bir fikir edinebilmek adına kliniklere danışmanız gerekiyor.

FUE Saç Ekimi Ne Kadar?

FUE saç ekiminde insanların gerçek saçları kullanılıyor. Saçlar, gür olan bölgelerden alınıyor ve saç olmayan deriye işleniyor. Burada herhangi bir cerrahi müdahale bulunmuyor. O nedenle fiyat bakımından bütçenizi çok fazla zorlamıyor.

FUE saç ekimi en ideal seçeneklerden biridir. Ancak, saçları gür olan kişilerde uygulanabilir. Eğer ki saç dökülmesi tüm alanı kaplıyorsa sağlıklı bir kök bulmak zor olabilir. O zaman farklı yöntemlere yönelmek gerekebilir.

FUT Saç Ekimi Ne Kadar?

Söz konusu FUT tedavisi olduğunda cerrahi bir müdahale söz konusudur. Cerrahi uygulama aşamasında kullanılan malzemelerden ötürü bütçe biraz daha fazla olabiliyor. Aslında büyük bir operasyon söz konusu değildir. Oldukça küçük bir işlem olmasına rağmen fiyat bakımından daha yüksektir.

FUT tedavisinde insanların ense bölgelerinden bir şerit alınır. Bu şeridin üzerinde saç kökleri olmalıdır. Daha sonra saç kökü olmayan deriye nakledilir. Bu şekilde saç ekimi tamamlanmış olur. İzmir saç ekimi fiyatları yapılan işlemlere göre farklılık gösterecektir.

Mezoterapi Ne Kadar?

Alanında uzman bir hekim, hangi ilaç karışımlarının saç derisinde ne gibi etki yaratacağını çok iyi bilir. O nedenle de mezoterapi uzmanlar tarafından yapılmalıdır. İlaçlardan bir kokteyl oluşturulur. Bu ilaçlar ise ince bir iğne yardımı ile saç derisinin orta tabakasına aktarılır. Bu şekilde derinin hareketlenmesi ve saç kökü üretmesi desteklenmiş olur. Saç tedavisi açısından en ideal seçeneklerden biridir. Üstelik kullanılan ilaçlara göre bütçede farklılık gösterecektir.

PRP Tedavisi Ne Kadar?

İnsanların en ideal seçeneklerinden biri PRP tedavisidir. Kök hücre olarak adlandırılır. Kendi kök hücreniz sayesinde derinizde saç çıkmasını tetikleyebiliyorsunuz. Kanınızı vermeniz, sonra da kök hücreleri ayırarak deriye enjekte etmeniz yeterlidir. Bu işlemi de uzman bir ekip yapmalıdır. İzmir saç ekimi fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Erkek Tipi Saç Ekim Fiyatı

FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN!
INSTAGRAM'DAN TAKİP EDİN!