İzmir Saç Ekimi Merkezi

Saç dökülmeleri hiçbir zaman kaderiniz değildir. Genetik nedenlerden ya da stresten saç dökülmesi yaşıyor olabilirsiniz. Ancak, İzmir saç ekimi merkezi Medisistem sayesinde saç dökülmesinden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.

Saç Ekimi Tedavileri Nelerdir?

Protez Saç geçici bir yöntem olup sürekli tekrarlanması gerekmektedir. Saç ekimi için kullanabileceğiniz 4 ana yöntem bulunuyor. Bunların ilki FUE yöntemidir. Aynı zamanda FUT yöntemi ile de saç ekimi yapılabilir. Alternatif seçenekler arayanlar için PRP ve mezoterapi yöntemleri de sıklıkla hizmet veriyor.

Tedaviler Nasıl Yapılır?

Saç ekimi söz konusu olduğunda kaliteli bir İzmir saç ekimi merkezi ile anlaşmak gerekiyor. Birbirinden farklı pek çok saç ekimi yöntemi bulunuyor. Önemli olan uzman hekimler aracılığı ile bu işlemleri yaptırmanızdır.

FUT: FUT yöntemi cerrahi bir operasyondur. Ense bölgesinden saçlı deri alınıyor ve saçsız olan deriye naklediliyor. Bu şekilde direkt saçlı bir deriye sahip oluyorsunuz.

FUE: FUE yöntemi sayesinde yara izi olmadan saç ekimi yaptırabiliyorsunuz. Saç ekimi sırasında enseden saç kökleri alınıyor. Saç kökünün yönüne göre açılan kök kanallarına aktarım sağlanıyor. Bu şekilde doğal görünümlü saçlara ulaşıyorsunuz.

Mezoterapi: Mezoterapi sayesinde insanların saç derileri besleniyor. Öncelikle ilaçlar ile bir kokteyl hazırlanıyor. Daha sonra saç olmayan bölgeye bu kokteyl aktarılıyor. Deri besleniyor ve saç kökü oluşturmaya başlıyor.

PRP: PRP tedavisi ile saç ekimi sağlanmasını istiyorsanız bu modern tıbbın en ideal seçeneklerinden biridir. İnsanların kök hücrelerinin alınması, saçsız olan deriye aktarılması ile tedavi yapılıyor. Dolayısıyla kök hücreler ölü deriyi canlandırıyor ve saç çıkmasını sağlıyor.

Tedavi Ücretlerini Ne Etkiler?

Tedavi ücretleri bütçeleri çok fazla aşmıyor. Ancak, her tedavinin ücreti aynıdır demek de yanlış oluyor. Cerrahi bir müdahale söz konusu olduğunda fiyat farklılıklarının ortaya çıktığını görebiliyorsunuz. Bu nedenle cerrahi operasyon içerenler için daha fazla ödeme yapmanız gerekiyor.

FUT ve FUE tedavilerinde cerrahi müdahale söz konusudur. Daha kesin bir çözüm olmaları büyük avantaj sağlarken fiyatları da diğer yöntemlerden daha fazladır. İzmir saç ekimi merkezi olarak sizlere en ideal fiyatları sunuyoruz.

İzmir Saç Ekimi ve Tedavi Merkezleri Medisistem

FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN!
INSTAGRAM'DAN TAKİP EDİN!