Paris Işıltısı Pink Glow

Yaşlanma izlerini azaltmak ve yüze canlılık kazandırmak için uygulanan bir enjeksiyon yöntemidir. Bu uygulama ile işlem sonrası fibroblast aktivitesinin artırılması temel hedeftir.

Hücre yenileme tedavisi olarak da bilinen paris ışıltısı enjeksiyonunda pürüzsüz ve güzel bir cilde sahip olmak için gerekli olan hyaluronik asit yanısıra Vitaminler, elastin, protein ve kolojen üretimini destekleyen amino asitler koenzim, nükleik asit, glutation, dekstroz anhidroz, polisorbat, gibi aşırı serbest radikallere savaş açan bileşenleri de bulunur.

pink-glow-uygulamalari

paris-isiltisi

Pink Glow uygulamaları hakkında fiyat sormak ve detaylı bilgiye ulaşmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

koltuk-alti-terleme
Koltuk Altı Terleme

Bazı kişilerde efor ve strese bağlı olarak genel yada bölgesel aşırı terlemeler olmak…

Devamını Oku
boyun-bolgesi-antiaging-uygulamalar
Boyun Bölgesi Antiaging Uygulamalar

Boyun ve dekolte bölgesindeki elastikiyet kaybı ve ince çizgiler çoğumuzun ilk karşıl…

Devamını Oku
sac-mezoterapisi
Saç Mezoterapisi

Öncelikle unutmamamız gerekiyor ki saçlarımızın hergün 50-80 tel dökülmesi son derece…

Devamını Oku

Yasal Uyarı

Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkında diğer kaynaklardan ibarettir. Web sitemiz 29 Temmuz 2023 Cumartesi günü Resmî Gazete Sayı : 32263 numarası ile yayınlanan Sağlık Hizmetlerinde Tanıtım ve Bilgilendirme Faaliyetleri Hakkında Yönetmeliğe uygun olarak ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.