Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği (Plazma Enerjisi)

Maddenin dördüncü hali olan Plazma enerjisi cihazı sayesinde havada bulunan gazları iyonize ederken, hedef dokuya doğru cihazın ucunda yüksek sıcaklıklarda bir elektriksel ark üretir.

Ortaya çıkan bu enerji ile cildin en üst katmanındaki keratinosit dediğimiz hücreleri buharlaştırır.

Böylece atmosferik gazlar iyonize hale geçerken ortaya çıkan plazma enerjisi sadece cihazın gördüğü milimetrik alanda kalır çevre dokular bu olaydan etkilenmezler.

Bu sistem ile ameliyatsız, kansız, dikişsiz, izsiz uygulamalara olanak sağlar. Bu sistemle en çok bilinen ameliyatsız göz kapağı estetiği dışında şu uygulamalarda yapılmaktadır.

  • Sarkmış Göz Kapağı
  • Çil tedavileri,
  • Yara izlerini silme
  • Siğil tedavileri
  • Kaz ayağı çizgileri
  • Akne ve akne izleri
  • Göz kapaklarındaki beyaz ve sarı lekeler,
  • Dudak üzeri sigara çizgileri
  • Riski olmayan et benleri
  • Leke tedavisi

plasma-uygulamalari

plasma-islemi-goz-kapagi

Plasma uygulamaları hakkında fiyat sormak ve detaylı bilgiye ulaşmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

alexandrite-lazer-epilasyon
Alexandrite Lazer Epilasyon İzmir

Alexandrite Lazer Epilasyon İzmir Dalga Boyu 755 nm' olan Alexandrite Sistemleri F…

Devamını Oku
nd-yag-lazer-ile-kilcal-damar-ve-epilasyon
Nd Yag Lazerle Kılcal Damar Tedavisi İzmir

Hemoglobin tarafından absorbe edilebilen Nd-Yag lazer sayesinde kılcal damar tedavisi…

Devamını Oku
fraksiyonel-er-glass-lazer-sistemi
Fraksiyonel Er Glass Lazer Sistemi

Fraksiyonel lazer tedavisi; cilt üzerinde görülen yaşlılık etkileri, çatlaklar, lekel…

Devamını Oku

Yasal Uyarı

Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkında diğer kaynaklardan ibarettir. Web sitemiz 29 Temmuz 2023 Cumartesi günü Resmî Gazete Sayı : 32263 numarası ile yayınlanan Sağlık Hizmetlerinde Tanıtım ve Bilgilendirme Faaliyetleri Hakkında Yönetmeliğe uygun olarak ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.