Fraksiyonel Er Glass Lazer Sistemi

Fraksiyonel lazer tedavisi; cilt üzerinde görülen yaşlılık etkileri, çatlaklar, lekeler, yara ve yanık izleri yanısıra kesik, sivilce, kırışıklıklarda da kullanılan temel çalışma prensibi cildin kendini yenilemesini uyararak tedavi oluşturmasıdır.

Fraksiyonel lazerde cildin kendi kendine iyileştirmesi için uygulanan lazer ışınının mikro ışınlara dönüştürülmesi sağlanarak birden çok ışın elde edilmektedir. Mikro düzeyde bu çoklu lazer ışınlarının cilde uygulanarak cildin en üstündeki tabakası olan epidermis ve bir altındaki tabaka olan dermis mikro düzeyde termal hasar sütunu oluşur.

fraksiyonel-lazer

fraksiyonel-lazer-tedavisi

Fraksiyonel lazer ile oluşturulan bu mikro hasarlar, kusurlu bölgeye ve normal deriye aralıklı dağıtılarak uygulanır. Böylelikle cildin tam hasar almasına nazaran çok daha hızlı ve etkili bir şekilde iyileşmesi sağlanır. Cilt yenilemesi en etkili düzeyde gerçekleşir.

Uygulandığı alanlar:

  • Sivilce İzleri
  • Ciltteki gevşeme ve Kırışıklıklar
  • Kesici Alet İzleri
  • El eller ve yüz etkilenmektedir.
  • Cilt Çatlakları ( Özellikle erken faz)

Fraksiyonel ErGlass Lazer uygulamaları hakkında fiyat sormak ve detaylı bilgiye ulaşmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ameliyatsiz-goz-kapagi-estetigi-plazma-enerjisi
Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği (Plazma Enerjisi)

Maddenin dördüncü hali olan Plazma enerjisi cihazı sayesinde havada bulunan gazları i…

Devamını Oku
nd-yag-lazer-ile-kilcal-damar-ve-epilasyon
Nd Yag Lazer ile Kılcal Damar ve Epilasyon

Hemoglobin tarafından absorbe edilebilen Nd-Yag lazer sayesinde kılcal damar tedavisi…

Devamını Oku
alexandrite-lazer-epilasyon
Alexandrite Lazer Epilasyon

Dalga Boyu 755 nm' olan Alexandrite Sistemleri FDA tarafından onaylanmıştır. Alexandr…

Devamını Oku

Yasal Uyarı

Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkında diğer kaynaklardan ibarettir. Web sitemiz 29 Temmuz 2023 Cumartesi günü Resmî Gazete Sayı : 32263 numarası ile yayınlanan Sağlık Hizmetlerinde Tanıtım ve Bilgilendirme Faaliyetleri Hakkında Yönetmeliğe uygun olarak ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.