Saç Dökülmesinde Lazer Terapisi

Saç lazeri uygulaması diot kaynaklı bir lazer sistemi olup seyrek saç şikayeti olanların saçlarını yeniden güçlendirip istenmeyen saç kayıplarının önüne geçilmesini sağlayan bir uygulamadır.

Saç lazeri tedavisi, uygulaması konforlu ve rahat bir yöntem olduğu için geniş kitleler tarafından tercih edilebilmektedir. Sadece istenmeyen saç kayıplarının önlenmesi yani saç dökülmesini durdurma amaçlı değil aynı zamanda yeni saç gelişimine de yardımcı olmak adına profesyonel seviyede saç lazeri tedavisi uygulanabilmektedir.

Bu sistemle;

  • Saç foliküllerinin (köklerinin) daha hızlı ve sağlıklı şekilde büyümesi desteklenir.
  • Hem erkeklerde hem de kadınlarda saç dökülme problemlerinin önüne geçilmesine yardımcıdır.
  • Saçlarında zayıflama, incelme ve dökülme sorunu yaşayan herkes için ideal sonuçlar ortaya koyar.
  • Saç dökülmesini yavaşlatıcı ve durdurucu etkisi ile en ideal dökülme karşıtı tedavi yöntemlerinden biridir.
  • İncelmiş olan saçların güçlendirilmesi sağlanır.

sac-lazeri-uygulamasi

sac-guclendiren-lazer-uygulamalari

Saç Güçlendiren Lazer uygulamaları hakkında fiyat sormak ve detaylı bilgiye ulaşmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

alexandrite-lazer-epilasyon
Alexandrite Lazer Epilasyon İzmir

Alexandrite Lazer Epilasyon İzmir Dalga Boyu 755 nm' olan Alexandrite Sistemleri F…

Devamını Oku
q-switch-nd-yag-lazer-ile-dovme-silinmesi
Lazerle Dövme Silme İzmir

Lazerle Dövme Silme İzmir: Q Switched Nd Yag lazer sistemleri ile dövme ve derin p…

Devamını Oku
nd-yag-lazer-ile-kilcal-damar-ve-epilasyon
Nd Yag Lazerle Kılcal Damar Tedavisi İzmir

Hemoglobin tarafından absorbe edilebilen Nd-Yag lazer sayesinde kılcal damar tedavisi…

Devamını Oku

Yasal Uyarı

Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkında diğer kaynaklardan ibarettir. Web sitemiz 29 Temmuz 2023 Cumartesi günü Resmî Gazete Sayı : 32263 numarası ile yayınlanan Sağlık Hizmetlerinde Tanıtım ve Bilgilendirme Faaliyetleri Hakkında Yönetmeliğe uygun olarak ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.