Emslim İnaktif Egzersiz

Emslim otuz dakika içerisinde uygulandığı kasları 20.000 kereden fazla çalıştırarak , yoğun inaktif egzersiz yapar. Bu sistem ile enerji, derin kas dokusuna nüfuz ederek kasları yoğun bir biçimde çalıştırır. Harekete geçirilmiş kaslar kan dolaşımını arttırır ve kalori yakar. Ayrıca, yağ yakarken kas oranını arttırmaya yardımcı olur.

Klinik testler bu uygulamanın vücudun kas kütlesini % 18’e kadar arttırabileceğini ve % 21’e kadar yağ kaybettirebileceğini gösteriyor.

em-slim-uygulamalari

em-slim-uygulamasi

Em Slim uygulamaları hakkında fiyat sormak ve detaylı bilgiye ulaşmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

vukum-sistemleri-ile-bolgesel-incelme
Vukum Sistemleri ile Bölgesel İncelme

İncelme mi yoksa Sıkılaşma mı ikilemine son veren 360°’lik zayıflama sistemi ile aynı…

Devamını Oku
andulasyon
Andulasyon

Özellikle hücre metabolizmasını ve rejenerasyon süreçlerini stimüle etmek üzere kalib…

Devamını Oku
lipoliz-ile-gidi-eritme
Lipoliz ile Gıdı Eritme

Çene ve çene altında oluşan yağ birikimini ve sarkmaları gidermek için uygulanan bir …

Devamını Oku

Yasal Uyarı

Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkında diğer kaynaklardan ibarettir. Web sitemiz 29 Temmuz 2023 Cumartesi günü Resmî Gazete Sayı : 32263 numarası ile yayınlanan Sağlık Hizmetlerinde Tanıtım ve Bilgilendirme Faaliyetleri Hakkında Yönetmeliğe uygun olarak ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.