Nd Yag Lazer ile Kılcal Damar ve Epilasyon

Nd Yag Laser İle Kılcal Damar Tedavileri

Hemoglobin tarafından absorbe edilebilen Nd-Yag lazer sayesinde kılcal damar tedavisinde başarı ile kullanılabilir. Kılcal damar üzerine zimmer soğuk hava eşliğinde yapılmaktadır.

Yüz ya da vücutta olan kılcal damar, kiraz beni tedavisinde uygun çapta başlık takıldıktan sonra atış yapılır. Uygulama sonrası uygulama yapılan damarlar geçici süre ile daha koyulaşır, kabuklanma görülebilir, işlem sonrasında bu kabuğun koparılmaması gerekmektedir.

Hekim tarafından önerilen yara kremi ile birkaç haftada iyileşme gerçekleşir. 4-6 hafta sonra ikinci seans uygulanabilir.

nd-yag-laser-ile-epilasyon

nd-yag-laser-ile-kilcal-damar-tedavileri

Nd Yag Laser İle Epilasyon

NdYag Lazerlerle kılcal damar uygulamalarının yanısıra epilasyon da yapılabilir.

Nd Yag Lazer ile Kılcal damar uygulamaları hakkında fiyat sormak ve detaylı bilgiye ulaşmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

sac-dokulmesinde-lazer-terapisi
Saç Dökülmesinde Lazer Terapisi

Saç lazeri uygulaması diot kaynaklı bir lazer sistemi olup seyrek saç şikayeti olanla…

Devamını Oku
ameliyatsiz-goz-kapagi-estetigi-plazma-enerjisi
Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği (Plazma Enerjisi)

Maddenin dördüncü hali olan Plazma enerjisi cihazı sayesinde havada bulunan gazları i…

Devamını Oku
alexandrite-lazer-epilasyon
Alexandrite Lazer Epilasyon

Dalga Boyu 755 nm' olan Alexandrite Sistemleri FDA tarafından onaylanmıştır. Alexandr…

Devamını Oku

Yasal Uyarı

Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkında diğer kaynaklardan ibarettir. Web sitemiz 29 Temmuz 2023 Cumartesi günü Resmî Gazete Sayı : 32263 numarası ile yayınlanan Sağlık Hizmetlerinde Tanıtım ve Bilgilendirme Faaliyetleri Hakkında Yönetmeliğe uygun olarak ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.