Soğuk Lipoliz Uygulamaları

Soğuk lipoliz günümüzde inatçı bölgesel yağlanmada en çok tercih edilen bölgesel incelme yöntemlerinden biridir.

Uygulama yaptıran kişi işlem sonrası sosyal hayatına devam ederken ilk hafta kas ağrısı ve ödem görülmektedir. Kişilerdeki cildin hassasiyetine bağlı olarakta uygulama bölgesinde morarma olabilmektedir.

FDA onaylı bu uygulamada bölgesel yağların özel bir aparat ile soğuk vakum altında -8 derecede dondurup parçalanması amaçlanır.

İşlem yaklaşık 60 dakika sürer. Tek seansta 2 başlık kullanılabilir. Uygulama aralığı ise 30 gündür. İlk sonuçlar 3. haftadan itibaren fark edilmeye başlar. Tam sonuç 6-8 hafta içerisinde belli olur. Kullanılan özel başlıkları karın ,bel ,kol ,bacak ve gıdı bölgelerine uygulanabilir.

Uygulama öncesi ve sonrası en önemli detay su tüketimine dikkat edilmesidir. Hem seans önsesi hemde seans sonraki kırksekiz saat normal içilen su miktarı mutlaka arttırmak gerekmektedir.

soguk-lipoliz-uygulamasi

soguk-lipoliz

Soğuk Lipoliz uygulamaları hakkında fiyat sormak ve detaylı bilgiye ulaşmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ameliyatsız Bölgesel Zayıflama İzmir
Ameliyatsız Bölgesel Zayıflama İzmir

Ameliyatsız Bölgesel Zayıflama İzmir Ameliyatsız bölgesel zayıflama herkes tarafın…

Devamını Oku
lipoliz-ile-gidi-eritme
Lipoliz ile Gıdı Eritme

Çene ve çene altında oluşan yağ birikimini ve sarkmaları gidermek için uygulanan bir …

Devamını Oku
andulasyon
Andulasyon

Özellikle hücre metabolizmasını ve rejenerasyon süreçlerini stimüle etmek üzere kalib…

Devamını Oku

Yasal Uyarı

Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkında diğer kaynaklardan ibarettir. Web sitemiz 29 Temmuz 2023 Cumartesi günü Resmî Gazete Sayı : 32263 numarası ile yayınlanan Sağlık Hizmetlerinde Tanıtım ve Bilgilendirme Faaliyetleri Hakkında Yönetmeliğe uygun olarak ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.