Vukum Sistemleri ile Bölgesel İncelme

İncelme mi yoksa Sıkılaşma mı ikilemine son veren 360°’lik zayıflama sistemi ile aynı anda yağ yakarken ,Cildi de Sıkılaştırabilir.

Yeni patentli sistemler her tipteki cildin ihtiyaçlarına net bir şekilde uyumlanırken beslenmeye ve egzersize (kollar, sırt, karın, bel, uyluklar vb.) dirençli belirli alanları hedeflemeyi ve inceltmeyi mümkün kılar. Hücrelerin işlemlerini yeniden harekete geçiren doğal, müdahalesiz, zorlayıcı olmayan tek mekanik cilt uyarım tekniği.

Yağ üretimi ve yakılması arasındaki denge, yağ depo hücreleri olarak adlandırılan hücreler tarafından gerçekleştirilen doğal bir işlem aracılığıyla korunur. Mükemmel derecede sağlıklı bir yaşam şeklinde bile bu hücrelerin etkinliğinin zaman içinde yavaşlama ve bu yüzden de yağ depolanmasında hızlanmaya ve kan ile lenfatik damarların sıkışmasına yol açar.

bolgesel-incelme

bolgesel-incelme-ve-sikilasma

Bölgesel İncelme uygulamaları hakkında fiyat sormak ve detaylı bilgiye ulaşmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

andulasyon
Andulasyon

Özellikle hücre metabolizmasını ve rejenerasyon süreçlerini stimüle etmek üzere kalib…

Devamını Oku
emslim-inaktif-egzersiz
Emslim İnaktif Egzersiz

Emslim otuz dakika içerisinde uygulandığı kasları 20.000 kereden fazla çalıştırarak ,…

Devamını Oku
lenf-drenaj-presso-terapi
Lenf Drenaj (Presso Terapi)

İnsan vücudundaki lenf noktalarından başlayıp, basınçlı uyarılarla, ayak tabanından g…

Devamını Oku

Yasal Uyarı

Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkında diğer kaynaklardan ibarettir. Web sitemiz 29 Temmuz 2023 Cumartesi günü Resmî Gazete Sayı : 32263 numarası ile yayınlanan Sağlık Hizmetlerinde Tanıtım ve Bilgilendirme Faaliyetleri Hakkında Yönetmeliğe uygun olarak ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.